درباره بهستان گروه های شرکت بهستان رایان

Frame-mainگروه‌های شرکت بهستان رایان

گروه‌های شرکت بهستانشرکت بهستان رایان برای افزایش ارزش افزوده و هم افزایی توانایی‌ها در بازار و ارائه خدمات گسترده‌تر و با کیفیت مطلوب تر اقدام به تاسیس شرکت‌های تخصصی گروه بهستان رایان در زمینه‌های زیر کرده است.

تولید نرم افزارهای مدرن بانکداری متمرکز و بانکداری الکترونیک
ارائه نرم افزارهای مدرن بانکداری خارجی
ارائه خدمات میزبانی مرکز داده – Data Center
ارائه خدمات مرکز تماس و میز امداد –Contact Center & Help Desk
ارائه تجهیزات سخت افزاری بانکی (دستگاه‌های خودپرداز، تجهیزات مرکز داده)
تامین خطوط مخابراتی در بسترهای مختلف ارتباطی

 

۱. شرکت نماسامانه ایرانیان

شرکت نماسامانه ایرانیاناین شرکت در راستای برنامه‌ریزی کلان گروه شرکت‌های بهستان در خصوص ورود به عرصه  نرم افزارهای بانکی مطرح در سطح جهان و بومی‌سازی این محصولات تأسیس گردیده است که در حال حاضر شریک تجاری شرکت Path-solutions به عنوان رتبه یک بانکداری اسلامی در سطح دنیا بر اساس رتبه‌بندی مؤسسه Gartner و سازمان AAIOFI می باشد.

 

 

۲. شرکت توسعه ارتباطات کیاناتک جم

شرکت ارتباطات کیاناتک جم با زمینه تخصصی ارتباطات مخابراتی، ماهواره‌ای، رادیویی، توزیع پهنای باند، برگزار کننده دوره‌های امنیت ISMS با زمینه تخصصی ارتباطات مخابراتی و انجام ممیزی‌ها و صدور گواهینامه‌‌های مربوطه به فعالیت مشغول است. این شرکت، مجری بخشی از ارتباطات آنلاین شانزدهمین اجلاس کشورهای عدم تعهد بوده است.

۳. شرکت پرداخت الکترونیک بهستان (پبکو PEBCO)

اشرکت پرداخت الکترونیک بهستانین شرکت به عنوان یکی از برترین مجموعه های فعال در عرصه تولید دستگاههای خود پرداز با احداث یکی از مدرن ترین کارخانجات تولید ماشینهای اداری و بانکی با مساحتی بالغ بر ۰۰۰/۳۰ متر مربع مشتمل بر ۰۰۰/۷ متر سالن تولید شده سرپوشیده اقدام به تولید تجهیزات اداری و خاصه دستگاه خودپرداز نموده است که در حال حاضر نماینده انحصاری شرکت Chungho ComNet جهت دستگاه‌های خودپرداز می باشد.

 

۴. شرکت نوآوران تجارت الکترونیک بهستان(نابکو NABCO)

شرکت خدمات انفورماتیک سهند با هدف ایجاد باشگاه مشتریان شرکت بهستان رایان در جهت ارائه خدمات یکپارچه بانکی تشکیل شده است.این مجموعه امکان دسترسی خدمات بانکی را ازجانب موسسات و برخی از بانکهای عضو باشگاه برای عموم مشتریان فراهم می آورد.

۵. شرکت مهستان رایان سیس

شرکت مهستان رایان سیس فعال در عرصه بازار سرمایه با هدف ایجاد زمینه های کاری مشترک بازار سرمایه و صنعت بانکداری تاسیس گردیده و در حال حاضر اقدام به تولید نرم افزار مشترک با شرکتها ی کارگزاری نموده است.

۶. باشگاه سهند

باشگاه سهند محلی است برای تبادل تراکنش‌ها و پیام‌های الکترونیکی به صورت آنلاین و برخط بین موسسات، بانک‌ها، وزارتخانه‌ها و سازمان‌های عضو. در حال حاضر ۷ موسسه مالی و اعتباری، ۴ بانک و ۲ وزارتخانه یا در این باشگاه عضو شده‌اند یا مراحل اداری عضویت را طی می‌نمایند. عملیات میزبانی، راهبری، تامین تجهیزات، مرکز داده و ارتباطات بین مرکز و اعضاء و مغایرت‌گیری و تسویه حساب‌ها بر عهده باشگاه است. در حال حاضر خدمات پذیرش کارت‌های بانکی صادره اعضاء بر روی پایانه‌های سایر اعضاء و عملیات نقل و انتقال و دستور پرداخت‌های ساتنا و پایا به کل شبکه بانکی در این باشگاه ارائه می‌گردد.

با عنایت به قراردادهای منعقده با وزارت تجارت، صنعت و معدن عملیات خریدهای اعتباری و خریدهای اقساطی از طریق باشگاه انجام خواهد شد.

اطلاعات تماس

شرکت بهستان رایان

نشانی: ایران، تهران، میدان آرژانتین، خیابان احمد قصیر، خیابان ۱۷ ، پلاک ۱۹
کدپستی: ۱۵۱۳۸۴۷۹۱۴
پست الکترونیک:
شماره تلفن: ۹۸۲۱۸۸۴۸۰۳۸۰+
فکس: ۹۸۲۱۸۸۴۸۰۳۸۰+ الی ۶ داخلی:۱۱۶

دریافت قلم سایت

این سایت از قلم آزاد و رایگان Iranian Sans استفاده می‌کند.

دریافت فونت