درباره بهستان گروه‌های شرکت بهستان رایان

logo-pictureگروه‌های شرکت بهستان رایان

شرکت بهستان رایان برای افزایش ارزش افزوده و هم‌افزایی توانایی‌ها در بازار و ارائه خدمات گسترده‌تر و با کیفیت مطلوب‌تر اقدام به تاسیس شرکت‌های تخصصی گروه بهستان رایان در زمینه‌های زیر کرده است.

  • تولید نرم‌افزارهای مدرن بانکداری متمرکز و بانکداری الکترونیک
  • ارائه نرم‌افزارهای مدرن بانکداری خارجی
  • ارائه خدمات میزبانی مرکز داده – Data Center
  • ارائه خدمات مرکز تماس و میز امداد – Contact Center & Help Desk
  • ارائه تجهیزات سخت‌افزاری بانکی (دستگاه‌های خودپرداز، تجهیزات مرکز داده)
  • تامین خطوط مخابراتی در بسترهای مختلف ارتباطی

گروه‌های شرکت بهستان


 
 
 
 

شرکت نماسامانه ایرانیان

۱. شرکت نماسامانه ایرانیان

این شرکت در راستای برنامه‌ریزی کلان گروه شرکت‌های بهستان در خصوص ورود به عرصهٔ نرم‌افزارهای بانکی مطرح در سطح جهان و بومی‌سازی این محصولات تأسیس گردیده است که در حال حاضر شریک تجاری شرکت Path-solutions به عنوان رتبه یک بانکداری اسلامی در سطح دنیا بر اساس رتبه‌بندی مؤسسه Gartner و سازمان AAIOFI می‌باشد.

 

۲. شرکت توسعه ارتباطات کیاناتک جم

شرکت توسعه ارتباطات کیاناتک جم با زمینه تخصصی ارتباطات مخابراتی، ماهواره‌ای، رادیویی، توزیع پهنای باند، برگزارکننده دوره‌های امنیت ISMS با زمینهٔ تخصصی ارتباطات مخابراتی و انجام ممیزی‌ها و صدور گواهینامه‌‌های مربوطه به فعالیت مشغول است. این شرکت، مجری بخشی از ارتباطات آنلاین شانزدهمین اجلاس کشورهای جنبش عدم تعهد بوده است.

 

شرکت پرداخت الکترونیک بهستان

۳. شرکت پرداخت الکترونیک بهستان (پبکو PEBCO)

این شرکت به عنوان یکی از برترین مجموعه‌های فعال در عرصه تولید دستگاه‌های خود‌پرداز با احداث یکی از مدرن‌ترین کارخانجات تولید ماشین‌های اداری و بانکی با مساحتی بالغ بر ۳۰۰۰۰ متر مربع مشتمل بر ۷۰۰۰ متر سالن تولید شده سرپوشیده اقدام به تولید تجهیزات اداری و خاصه دستگاه خودپرداز نموده است که در حال حاضر نماینده انحصاری شرکت Chungho ComNet جهت دستگاه‌های خودپرداز می‌باشد.

 

۴. شرکت نوآوران تجارت الکترونیک بهستان (نابکو NABCO)

شرکت خدمات انفورماتیک سهند با هدف ایجاد باشگاه مشتریان شرکت بهستان رایان در جهت ارائه خدمات یکپارچه بانکی تشکیل شده است. این مجموعه امکان دسترسی خدمات بانکی را از جانب موسسات و برخی از بانک‌های عضو باشگاه برای عموم مشتریان فراهم می‌آورد.

 

۵. شرکت مهستان رایان سیس

شرکت مهستان‌رایان‌سیس فعال در عرصه بازار سرمایه با هدف ایجاد زمینه‌های کاری مشترک بازار سرمایه و صنعت بانکداری تاسیس گردیده و در حال حاضر اقدام به تولید نرم‌افزار مشترک با شرکت‌های کارگزاری نموده است.

 

۶. باشگاه سهند

باشگاه سهند محلی برای تبادل تراکنش‌ها و پیام‌های الکترونیکی به صورت آنلاین و برخط بین موسسات، بانک‌ها، وزارتخانه‌ها و سازمان‌های عضو است. در حال حاضر ۷ موسسه مالی و اعتباری، ۴ بانک و ۲ وزارتخانه یا در این باشگاه عضو شده‌اند یا مراحل اداری عضویت را طی می‌نمایند. عملیات میزبانی، راهبری، تامین تجهیزات، مرکز داده و ارتباطات بین مرکز و اعضا و مغایرت‌گیری و تسویه‌حساب‌ها بر عهده باشگاه است. در حال حاضر خدمات پذیرش کارت‌های بانکی صادره اعضا بر روی پایانه‌های سایر اعضا و عملیات نقل و انتقال و دستور پرداخت‌های ساتنا و پایا به کل شبکه بانکی در این باشگاه ارائه می‌گردد.

با عنایت به قراردادهای منعقده با وزارت تجارت، صنعت و معدن عملیات خریدهای اعتباری و خریدهای اقساطی از طریق باشگاه انجام خواهد شد.

اطلاعات تماس

 

شرکت بهستان رایان

نشانی: ایران، تهران، میدان آرژانتین، خیابان احمد قصیر، خیابان ۱۷ ، پلاک ۱۹
کدپستی: ۱۵۱۳۸۴۷۹۱۴
پست الکترونیک:
شماره تلفن: ۹۸۲۱۸۸۴۸۰۳۸۰+
فکس: ۹۸۲۱۸۸۴۸۰۳۸۰+ الی ۶ داخلی: ۱۱۶

دریافت قلم سایت

این سایت از قلم آزاد و رایگان Iranian Sans استفاده می‌کند.

دریافت فونت